Yanan ormanlar için TÜRSAB kampanyası: Yeniden Yeşert

TÜRSAB’dan yapılan açıklamaya göre Kovid-19 salgını ve doğal afetler bu yıl turizm bölgelerini olumsuz etkiledi. Bölge halkı da turizm tesislerimiz de tam anlamıyla var olma mücadelesi verirken, TÜRSAB Ege ve Akdeniz bölgelerindeki bu tabloyu değiştirmek için harekete geçti. 5 şehirde etkinlik Herkese bölge halkına destek çağrısı yapan TÜRSAB, yangınlar nedeniyle ciddi zarar gören esnaf ile turizm tesislerine “nefes olabilmek” adına tatillerin bu bölgelerde geçirilmesini istedi. Bölgede yöresel ürünlerini satmaya çalışan çiftçilerden küçük esnafa, otellerde çalışanlardan geçimini turizmden kazanan tüm bölge halkının bu desteğe ciddi anlamda ihtiyacı olduğu belirten TÜRSAB kampanyasını Türkiye’ye duyurmak için etkinlikler düzenlenecek. Bu kapsamda İstanbul, İzmir, Gaziantep, Bursa ve Ankara’da belediyelerin desteği ile billboardlarla “Yeniden Yeşert” kampanyası vatandaşa duyurulacak. Her gün milyonlarca insanın kullandığı metrolardaki ekranlarda da kampanyanın görselleri yayınlanacak.

Yanan ormanlar için TÜRSAB kampanyası: Yeniden Yeşert

TÜRSAB’dan yapılan açıklamaya göre Kovid-19 salgını ve doğal afetler bu yıl turizm bölgelerini olumsuz etkiledi. Bölge halkı da turizm tesislerimiz de tam anlamıyla var olma mücadelesi verirken, TÜRSAB Ege ve Akdeniz bölgelerindeki bu tabloyu değiştirmek için harekete geçti.

5 şehirde etkinlik

Herkese bölge halkına destek çağrısı yapan TÜRSAB, yangınlar nedeniyle ciddi zarar gören esnaf ile turizm tesislerine “nefes olabilmek” adına tatillerin bu bölgelerde geçirilmesini istedi.

Bölgede yöresel ürünlerini satmaya çalışan çiftçilerden küçük esnafa, otellerde çalışanlardan geçimini turizmden kazanan tüm bölge halkının bu desteğe ciddi anlamda ihtiyacı olduğu belirten TÜRSAB kampanyasını Türkiye’ye duyurmak için etkinlikler düzenlenecek.

Bu kapsamda İstanbul, İzmir, Gaziantep, Bursa ve Ankara’da belediyelerin desteği ile billboardlarla “Yeniden Yeşert” kampanyası vatandaşa duyurulacak. Her gün milyonlarca insanın kullandığı metrolardaki ekranlarda da kampanyanın görselleri yayınlanacak.