ABD'de 4. çeyrek büyüme rakamları açıklandı

Piyasaların merakla beklediği kritik ABD büyüme verisi açıklandı. ABD ekonomisi 2022 yılının son çeyreğinde yüzde 2,9 oranında büyüme kaydetti. Beklentiler ise yüzde 2,8 seviyesindeydi. ABD Büyüme verisiyle birlikte Fed'in faiz artırım hızı ve sürecine yönelik değişimler olması beklentileri de yükseldi. ABD'de açıklanan son iki enflasyon verisinin olumlu gelmesi faiz artırım hızı ve söylemlerde değişikliğe neden olması bekleniyor. EYT'de ilk promosyon! Ne kadar ücret alacaklar? Yılın ilk enflasyon tahmini belli oldu! TCMB Başkanı Kavcıoğlu'ndan önemli açıklamalar

ABD'de 4. çeyrek büyüme rakamları açıklandı

Piyasaların merakla beklediği kritik ABD büyüme verisi açıklandı. ABD ekonomisi 2022 yılının son çeyreğinde yüzde 2,9 oranında büyüme kaydetti. Beklentiler ise yüzde 2,8 seviyesindeydi.

ABD Büyüme verisiyle birlikte Fed'in faiz artırım hızı ve sürecine yönelik değişimler olması beklentileri de yükseldi. ABD'de açıklanan son iki enflasyon verisinin olumlu gelmesi faiz artırım hızı ve söylemlerde değişikliğe neden olması bekleniyor.

EYT'de ilk promosyon! Ne kadar ücret alacaklar?
Yılın ilk enflasyon tahmini belli oldu! TCMB Başkanı Kavcıoğlu'ndan önemli açıklamalar